Dezenfektan Bileklik

Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ürünümüz Covid- 19 ile mücadelede önemli bir yer almaktadır. Covid-19 ile mücadeledeki en önemli silahlarımız, Sağlık Bakanımızın da her fırsatta belirttiği gibi sosyal mesafe, maske kullanımı ve el hijyenidir.

Mühendislerimiz, bu noktada dünyanın en çok ihtiyacı olan, yabancı yüzeyler ile temas sonrası zorunlu hale gelen el hijyeni problemini gidermek için salgının başlangıcından itibaren çalışmaktaydı. Gerek çocuklarımızın gerek büyüklerimizin elinde dezenfektan ürünlerini sürekli taşımaları onlara taşıma zorluğu vermekteydi. Saat veya bileklik takar gibi kullanım rahatlığı sağlayan, bilekte hafif ve yabancı yüzeylerle temas halinde virüsü eşyalarımıza dahi bulaştırmadan, en direkt şekilde ellerimizi dezenfekte etmemize yarar. Bilekte hafif ve şık tasarımıyla günlük giyim tarzına uygun olarak üretilmiştir.

Hayatı sekteye uğratan bu salgın döneminde toplu taşıma , spor salonları ,hastane ,okul , konaklama , seyahat iş hayatı ve toplantı gibi gündelik yaşamınızda en büyük destekçiniz olacak. Ürünümüzün içi sıvı dezenfektan, kolonya ve sıvı jelleri ile doldurulabilen, dezenfektan ve kolonya bilekliğidir. ergonomik tasarımı, şık görüntüsü ve farklı renk seçenekleri ile yeni sosyal hayatın yeni aksesuarları olarak, bileklerinizdeki yerini almaya hazırdır.

Sipariş ve İletişim için

Tel: +90 552 920 60 16
E-Posta: yagmur@demsaholding.com

Projelerinize değer katıyoruz

Ekibimizle iletişime geçerek projelerinize profesyonel destek alabilirsiniz.

Bize Ulaşın