Demsa Holding Hakkında

Uzun yıllardır ticaret hayatı içinde olan uluslararası tecrübeye sahip şirketimiz, yönetim kurulu başkanımız Hüseyin DEMİR tarafından kurulmuştur.

2000 yılında özellikle Rusya’da bulunan köklü holdingler ile çalışmaya başlamış olan şirketimiz kurulduğu günden itibaren benimsediği sürekli gelişim düsturuna sahiptir. Şirketimiz taşıma, turizm, güvenlik alanlarında ticari faaliyetlere başlamış ve daha sonra gayrimenkul, inşaat, lojistik, akaryakıt, finansal hizmetler, turizm, VIP güvenlik ve danışmanlık hizmetlerini vermeye başlamış ve holding düzeyine gelmiştir.

Holdingimiz yatırım yaptığı iş alanlarına markalaşma yoluna devam etmekte olup müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerinin ötesine geçerek uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmak adına farkındalık oluşturmak yönetim anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Saygılarımızla.

MISYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel hizmetleri kalıplarından çıkarak daha modern ve çağdaş hizmetler üretmek için, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş, temiz ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

Vizyonumuz

Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, alanımızda kendimizi başarıl ile temsil edebilen, kaliteli hizmet hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş hizmet anlayışı hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik. Bu felsefede bize katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.